paylaş :

Morhipo, Alışveriş Kulüpleri’nde!

yorum yazın

Morhipo, Alışverişkulüpleri’nde!

Alışveriş Kulüpleri bünyesinden zahmetsizce takip edebileceğiniz siteler arasına yeni bir isim katıldı; hesaplı ve prestijli alışverişin adresi Morhipo!

Boyner Grup bünyesinde yer alan Morhipo; hem sezonla aynı anda son moda ürünlerin satıldığı lüks bir butik, hem de % 90’lara varan baş döndürücü kampanyalara ev sahipliği yapan prestijli bir özel indirim kulübü. Bu durum; sitenin hem indirim takipçilerine hem de modayı soluk soluğa takip edenlere hitap etmesini sağlayan en önemli özelliklerinden biri.

Mor renkli logosu ve lilaya boyanmış hipopotamlı sevimli reklamlarıyla bilhassa kadınların gönlünü fetheden Morhipo’nun butik kısmı; kadın, erkek, çocuk, ev & yaşam ve designers adlı bölümlerden oluşuyor. Bu bölümler altında; hem Türk hem de yabancı markalara ait geniş bir yelpazeden oluşan ürün grupları sezonla aynı anda satışa sunuluyor.

Sitenin en az butik bölümü kadar popüler olan özel indirim kulübü kısmı ise, dudak uçuklatan indirim oranları ve farklı marka alternatifleri ile alışveriş severleri bilgisayar ekranının başına kilitliyor.

Boyner güvencesi ve kalitesiyle rakipleri arasından hızlı bir şekilde süzülen Morhipo Özel İndirim Kulübü’nü; bundan böyle Türkiye’nin en prestijli private shopping mağazalarını tek bir çatı altında toplayan Alisveriskulupleri.com’dan, kolayca günlük olarak takip edebilirsiniz.

Morhipo, Alışverişkulüpleri’nde!
Morhipo, Alışverişkulüpleri’nde!
Morhipo, Alışverişkulüpleri’nde!
Morhipo, Alışverişkulüpleri’nde!
Morhipo, Alışverişkulüpleri’nde!

Meltem Şafak

Anadolu Üniversitesi Reklamcılık & Halkla İlişkiler mezunu, evli ve 2 kedi annesi bir editörüm:) Kozmetik, moda ve alışveriş tutkunuyum! Meraklı bir Koç burcu olarak gündemi takip etmek ve en ilginç ipuçlarını bulup paylaşmak benim için bir hobi. Eğlenceli ve aa aa! dedirten şeyler okumak için beni takip edin!

Yorum yazın