paylaş :

Alışveriş Kulüpleri’nde Bir Varmış Bir Yokmuş

yorum yazın

1V1Y.com, Alışverişkulüpleri’nde!

Alışveriş Kulüpleri bünyesine yeni bir isim daha katıldı; “bir varmış bir yokmuş” mottosuyla yola çıkan, 1V1Y.com!

1V1Y; hem prestijli markaların daimi olarak yer aldığı online bir butik, hem de her gün değişen markalara ait avantajlı kampanyalar sunan bir indirimli alışveriş sitesi. Bu iki önemli özelliği tek bir çatı altında buluşturan site; online alışverişten hoşlananlara, doyurucu bir deneyim yaşatmayı vaat ediyor!

Kadın, erkek, çocuk ve ev gibi alt başlıklardan oluşan butiklerin yer aldığı site, perakende sektörünün 14 önemli isminin ortaklığı ile kuruldu. Bu isimler; Abdullah Kığılı (Kiğılı), Yılmaz Yılmaz (Koton), Kerem Gözalan & Furkan Gözalan (Converse), Mehmet Hotiç (Hotiç), Burak Çelet (Desa), Ümit Zaim (Derimod), Ali Tahsin Özlenir (Diesel), Ahmet Can Tarkan (Dilasima), Mehmet Rıza Aytek (Vitrin), Nejdet Ayaydın (İpekyol), Aysel Balkan Sancaktar (Göz Grup), Tekin Acar (Tekin Acar Kozmetik), Ramazan Kaya (Saat & Saat), Yüksel Başeskioğlu (Zeki Triko).

Birçok popüler markaya ev sahipliği yapan 1V1Y; günün fırsatları bölümünde, modanın öncü isimlerini %90’lara varan indirim oranlarıyla misafir ediyor.

Online alışverişi masalsı bir keyfe dönüştürmeyi amaçlayan 1V1Y kampanyalarını, bundan böyle Alisveriskulupleri.com aracılığıyla, diğer prestijli online mağazalar ile birlikte aynı anda kolayca takip edebilirsiniz.

1V1Y üyesi olmak için tıklayın.

1V1Y.com, Alışverişkulüpleri’nde!
1V1Y.com, Alışverişkulüpleri’nde!
1V1Y.com, Alışverişkulüpleri’nde!
1V1Y.com, Alışverişkulüpleri’nde!
1V1Y.com, Alışverişkulüpleri’nde!
1V1Y.com, Alışverişkulüpleri’nde!

Meltem Şafak

Anadolu Üniversitesi Reklamcılık & Halkla İlişkiler mezunu, evli ve 2 kedi annesi bir editörüm:) Kozmetik, moda ve alışveriş tutkunuyum! Meraklı bir Koç burcu olarak gündemi takip etmek ve en ilginç ipuçlarını bulup paylaşmak benim için bir hobi. Eğlenceli ve aa aa! dedirten şeyler okumak için beni takip edin!

Yorum yazın