paylaş :

Sultanlara layık parfüm şişeleri!

yorum yazın

Sultanlara layık parfüm şişeleri!

Makyaj masanızı otantik ve nostaljik parfüm şişeleri ile donatmaya ne dersiniz?

Sultanlara layık parfüm şişeleri!Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem’in ayna karşısına geçip süslenip püslendiği her sahnede dikkatimi çeken bir şey olduğunu fark ettim; o döneme ait nostaljik parfüm şişeleri ve ayna, saç fırçası gibi ögeler cidden çok hoş!

İster yatak odanızda kocaman bir makyaj masanız olsun isterseniz de bu iş için komodinin üzerini kullanıyor olun; birkaç göz alıcı parfüm şişesi ile saraylara layık bir süslenme köşesi yaratabilirsiniz kendinize!

Parfüm ve parfüm şişeleri benim için bir tutku, bazen sırf şişesi beğendiğim için dâhi bir parfümü satın alabiliyorum.

Sultanlara layık parfüm şişeleri!Hal böyle olunca Muhteşem Yüzyıl dizisinden aldığım ilhamla böyle özel tasarımlı nostaljik parfüm şişeleri bulabilir miyim acaba diye düşündüm.

Hemen sonrasında da internette araştırma yapmaya başladım ve sonuç olarak Gittigidiyor’da nostaljik parfüm şişelerine ilişkin çok müthiş örneklerin satışa sunulduğu bir koleksiyon sayfasına rastladım ve bir de Osmanlı stilinde tam sultanlara layık şişeler üreten bir firma Parfumsiseleri.com’u keşfettim!

Sonra fark ettim ki bu şişelere Osmanlı Saltanat Kokuları adlı geçmiş kampanyalardan aşinayım, ama o ürünlerin koku türlerinden hoşlanmayan için süper bir keşif oldu!

Güzel ötesi parfüm şişelerini alıp kendi sevdiğiniz türde parfümlerle de doldurabilirsiniz!

Sultanlara layık parfüm şişeleri!Parfumsiseleri.com’da büyüleyici güzelliğe sahip parfüm şişeleri satışa sunuluyor. Zevkinize göre birkaç tane satın alarak makyaj alanınızı hemen bir saray atmosferine büründürebilirsiniz.

Parfüm ve parfüm sürmek bence içerisinde çok mistik bir yön barındırıyor. Koku ile dikkatleri üzerinize çekmek ve karşıdakini etkilemek aslında oturup düşünürsek çok hoş ve mistik bir olay.

Kendinize uygun parfümü seçtiğinizde tıpkı dizideki sultanların karizmasına ve etkileyiciliğine sahip olabilirsiniz.

Makyaj yapmak ve süslenmek karşımızdakileri etkilemenin haricinde asıl kadınlar olarak içimizdeki gücü ortaya çıkartmanın ve kendimizi iyi ve güçlü hissetmenin de bir yolu.

Çok makyaj yapıp süslenmeyi sevmeseniz bile her gün kendinizi iyi hissetmek için size ait bir bakım ritüeli zamanınız olsun, bu zamanı mutlaka kendinize ayırın.

Sultanlara layık parfüm şişeleri!Aynaya bakın kendinize gülümseyin kendinizden hoşnut olarak birkaç dakika geçirin ne yaptığınız çok da önemli değil.

Ama kendinizi daha etkileyici ve güçlü hissetmek için otantik parfüm şişelerine dolduracağınız bir parfümden sürmek, hoş bir makyaj yapmak ve oryantal tasarımlı nostaljik bir saç fırçasıyla saçlarınızı taramak da sizi yükseklere taşıyan pozitif bir etki yaratabilir, kendinizi iyi hissetme sürecinize olumlu katkılarda bulunabilir.

Parfüm şişeleri ile odanızı güzelleştirdiğiniz kadar kendi psikolojinize de olumlu katkılarda bulunabilirsiniz.

Özenli yaşamak, yaşam alanımızı güzel bir ortam hâline getirmek belki de kaliteli yaşamanın asıl sırrıdır.

İnsan güzellikleri gördükçe güzelliklere yönlenir bu uğurda çok para harcamaya ya da büyük şeyler yapmaya gerek yok!

Sultanlara layık parfüm şişeleri!Bir parfüm şişesi sizi aniden zihninizde kocaman bir saraya doğru yolculuğa çıkarabilir!

Bu kadar öğütten sonra gelelim Parfumsiseleri.com’da satışa sunulan bu özel ürünlerin detaylarına!

Parfumsiseleri.com’da ürünler parfüm şişeleri, kristal şişeler ve esans şişeleri olmak üzere 3 gruba ayrılıyor. Parfüm şişeleri ise altın, gümüş ve eskitme seri olarak kendi içinde 3 alt kategoriye ayrılıyor ve hepsi o kadar büyüleyici ürünler ki, mutlaka siteyi ziyaret etmenizi öneriyorum.

Kristal şişeler benim kişisel favorim, çok lüks ve prestijli bir havaya sahipler!

Sultanlara layık parfüm şişeleri!Eskitme seri ise sanki babaanneniz sarayda bir sultanmış da size bu paha biçilemez parfüm şişesini bırakmış gibi bir havaya sahip gerçekten çok ilham verici!

Esans şişeleri ise bildiğimiz düz parfüm şişesi hiçbir özelliği yok yani bu yazının konusuna dâhil değiller.

Gittigidiyor’da satışa sunulanlar arasında ise gerçekten kullanılmış olanlar da var sıfır durumda yeni ürünler de! Bence üzerinde yaşanmışlık barındıran nostaljik bir parfüm şişesi hepsinden daha değerli!

Fiyatlar ise ürünlerin etkileyiciliğine oranla gayet uygun, 15 – 100 TL arası boy boy farklı tasarımlarda otantik veya nostaljik parfüm şişesi bulmak mümkün!

Sultanlara layık parfüm şişeleri!Unutmadan hemen ekleyeyim bazen böyle ürünlere İkea veya Tepe Home’da da rastlamak mümkün oluyor. Mesela ben geçen sene İkea’dan çok hoş 3’lü cam parfüm şişesi seti satın almıştım belki hâlâ satılıyordur.

Bu şekilde satın aldığınız şişelere ille de ikinci el parfüm dolduracaksınız diye bir kaide yok hatırlatayım! Birçok markanın biten parfümünüzü tasarım harikası şişesinde yeniden kullanmak için satılan fill up yani evdeki şişeyi doldur tarzında daha düz şişelerde uygun fiyatlı ek versiyonları satılıyor.

Makyaj masası dekorasyonunuzu biraz daha geliştirmek isterseniz parfüm şişelerinizi zarif gümüş bir tepside toplamak ve o halde sergilemek de hoş bir görünüm yaratıyor aklınızda olsun!

Sultanlara layık parfüm şişeleri!Şişeler bayıldım ama şişe peşinde ayrı içerisine konulacak parfüm peşine ayrı düşemem diyorsanız; siz sevgili üşengeç okuyucularıma önerim ise Osmanlı Saltanat Kokuları!

Hürrem, Hatice Sultan, Valide Sultan gibi muhteşem karakterlerden ilham alınarak tasarlanan bu parfümlerin şişe tasarımı da en az isimleri ve kokuları kadar etkileyici!

Alışveriş kulüplerinin birinde bu dönemde bir Osmanlı Saltanat Kokuları kampanyası yapılsa da, deneme imkanı bulsak değil mi ama?! ;)

Meltem Şafak

Anadolu Üniversitesi Reklamcılık & Halkla İlişkiler mezunu, evli ve 2 kedi annesi bir editörüm:) Kozmetik, moda ve alışveriş tutkunuyum! Meraklı bir Koç burcu olarak gündemi takip etmek ve en ilginç ipuçlarını bulup paylaşmak benim için bir hobi. Eğlenceli ve aa aa! dedirten şeyler okumak için beni takip edin!

Yorum yazın