paylaş :

Lady Gaga’dan kendi gibi olay bir parfüm “The Fame”!

yorum yazın

Lady Gaga'dan kendi gibi olay bir parfüm "The Fame"!

Dünyada üretilmiş gelmiş geçmiş en iddialı ve radikal parfüm!

Her hareketi medyada bomba etkisi yaratan Lady Gaga parfüm üretir de olay olmaz mı?

The Fame ismini verdiği ve üretim aşamasında var olan tüm yaratıcılığını ve enerjisini yeni projesine aktaran Lady Gaga, bir kadın dergisine verdiği samimi röportajda parfümü hakkında çok heyecanlı olduğunu ve adeta doğum sancıları çektiğini ifade etti!

Parfümün aroması, rengi, şişesi ve reklamı medyada ayrı ayrı olay oldu.

Hele Avustralya’nın ünlü radyo programı The Kyle and Jackie O Show’a çıkan Lady Gaga’nın “The Fame, pahalı bir fahişe gibi kokmanızı sağlayacak. Prestijli ve erotizmin doruklarında bir imaja sahip olacaksınız.

Parfümümün içerisinde sperm ve kan var. Sperm seksten sonra hissettiğiniz mutluluğu yakalamanızı sağlayacak. Kan ise benim kanımdan alınmış bir numuneden çoğaltıldı yani benden bir parçayı teninizde taşıyabileceksiniz” şeklindeki açıklamaları herkesi hafiften bir şoka uğrattı.

Neyse ki, radikal yıldızın açıklaması sadece bir sansasyondan ibaret!

Parfümün gerçek içeriği ise; güzelavrat otu, kayısı nektarı, bal, yasemin, tütsü, orkide ve safranın meyveli çiçeksi tatlımsı bir karışımından oluşuyor.

Parfümün karakteri erotik, karanlık, şehvet uyandırıcı ve iştah açıcı olarak tanımlanıyor.

Parfüm siyah yumurta şeklinde bir şişeye sahip kapağı ise altın renginde bir pençeden oluşuyor.

The Fame’in diğer parfümlerden bir diğer farklı yönü ise siyah bir sıvıya sahip oluşu! Yani bu parfüm piyasadaki ilk siyah parfüm!

Tabi ki bu siyah parfüm teninizde lekelere sebep olmuyor, Lady Gaga bu her şeyi düşünmüş yani kızlar!:)

The Fame, her sürenin üzerinde kişinin vücut kimyasına göre farklı aromalarını öne çıkaran bir yapıya sahipmiş.

Yani bir anlamda kendi özel Lady Gaga parfümünüze sahip olabileceksiniz!

Lady Gaga’nın siyah bir maske takarak çıplak bir şekilde uzandığı ve vücudunun stratejik bölgelerinin üzerine tırmanana küçük erkekler ile kaplandığı radikal reklam posteri ise daha parfüm piyasaya sürülmeden The Fame markasının olay yaratmasını sağlayan Steven Klein imzalı bir pazarlama harikası!

Lady Gaga hayranlarının çoktan odalarının duvarlarında yer alan bu erotik çalışma, parfümün erkekler üzerinde yaratacağı etkiyi tanımlar nitelikte!

Bu parfümün içerisinde erkekleri kimyasal yolla etkileyen ve kendinize çekmenizi sağlayan feromonların da bol miktarda bulunduğu söylentiler arasında, sırf bu nedenle bile denemeye değer sanıyorum!

Şöhret manasına gelen adı ve kapkara ambalajı ve içeriğiyle, şöhretin karanlık yönlerini simgeleyen bu çok özel parfüm dünya çapında Macy’s, Bloomingdale’s, Saks Fifth Avenue ve Sephora mağazalarında satışa sunulmuş.

Umuyorum ki ülkemizdeki Sephora’lara da gelmiştir! Hayır yani benim parfüm delisi olmamla hiç alakası yok, bu kadar farklı ve iddialı bir parfümü almamak olmaz yani! ;)

Meltem Şafak

Anadolu Üniversitesi Reklamcılık & Halkla İlişkiler mezunu, evli ve 2 kedi annesi bir editörüm:) Kozmetik, moda ve alışveriş tutkunuyum! Meraklı bir Koç burcu olarak gündemi takip etmek ve en ilginç ipuçlarını bulup paylaşmak benim için bir hobi. Eğlenceli ve aa aa! dedirten şeyler okumak için beni takip edin!

Yorum yazın