paylaş :

Kombin: Retro bir görünüm!

yorum yazın

Kombin: Retro bir görünüm!

İçinizdeki çiçek çocuğu dışarı çıkarın!

Kombin: Retro bir görünüm!Bu hafta sizler için retro esintiler taşıyan sevimli ve şık bir kombin hazırladım!

60’lı yılların hippi imajından minik bir esinlenme ile günümüze uygun şık bir görünüm yaratıyorum, gelin hep beraber daha yakından bir göz atalım!

Bu hafta bej, siyah mor ve turuncu renklerde sevimli retro desenler içeren hem günlük hem de şık ortamlara uyacak kullanışlı mini bir elbiseyi; vizon rengi bir çift çizme ve turuncu bir el çantası ile kombinliyorum.

Karlı havaların ardından bugünlerde kış güneşi içimizi ısıtıyor ve özlediğimiz güneş gözlüklerimizi gün içerisinde yanımıza alma ihtiyacı hissediyoruz, ben de kombinime hemen bu fırsattan yararlanarak turuncu renkte çok hoş bir güneş gözlüğü ekliyorum!

Kombin: Retro bir görünüm!Gelelim retro kombinimizin aksesuarlarına; çiçek çocukların bir numaralı sembollerinden biri olan barış işaretlerinden oluşan sevimli bir bileklik ve yine barış işareti, barış güvercini ve tek taş pırlantadan oluşan üçlü bir küpe setini bu göz alıcı görünüme dâhil ediyorum!

Kalpli rengârenk bir yüzük görünce ise hemen bu yüzüğün el çantamızla uyumunu fark ediyor ve onu da kombinimin aksesuarlar bölümüne ekleyiveriyorum!

Son olarak kombinimle birlikte kullanılabilecek, geçmiş yıllarda bizzat kendimin de beğenerek kullandığı ferah çiçeksi ve meyveli modern bir parfüm seçiyorum ve bu hafta sizler için hazırladığım kombini noktalıyorum!

Elbise : KOTON

Çanta : GUESS HANDBAGS

Çizme : GÖN

Parfüm : RALPH LAUREN RALPH

Küpe : FEMALY

Bileklik : CHICCY

Yüzük : CHICCY

Güneş gözlüğü : JOHN GALLIANO

Meltem Şafak

Anadolu Üniversitesi Reklamcılık & Halkla İlişkiler mezunu, evli ve 2 kedi annesi bir editörüm:) Kozmetik, moda ve alışveriş tutkunuyum! Meraklı bir Koç burcu olarak gündemi takip etmek ve en ilginç ipuçlarını bulup paylaşmak benim için bir hobi. Eğlenceli ve aa aa! dedirten şeyler okumak için beni takip edin!

Yorum yazın